Jestliže kdo žízní, ať přijde ke mně a pije! Ježíš, Bible J 6, 37

Tábor s angličtinou

pozvánka na English Camp

23. března 2010 v 15:01
Mateřské centrum o. s. DOTYK Ovečka

Zveme vás na


Family English Camp s tématem "Ryby a rybáři"
17. - 24. 7. 2010

Rekreační středisko LITES, Borovice u Mnichova Hradiště

Stejně jako v roce 2009 se setkáme s americkými lektory angličtiny z Minessoty pod vedením Briana Harrise. Celý americký tým nám poslal videonahrávku s milým pozdravem na CD, ve kterém všichni vyjadřují přání vrátit se k nám. Má ale 180 MB, tak ji nedokážu přes internet poslat, abyste se s ní také potěšili. Podle předběžných rozhovorů bude i většina českých účastníků stejná.

Ubytování je pro všechny v jedné budově, sprchy a záchody jsou společné, v budově jsou 2 učebny, tělocvična, bazén, velká jídelna, bar, venku je hřiště, pískoviště, horolezecká stěna - další prohlédněte na www.arb.cz, kde také najdete mapku s umístěním.

Začátek tábora bude v sobotu od 15 hodin vstupním testem a končí se další sobotu po snídani.

V neděli plánujeme dopolední výlet na zámek Mnichovo Hradiště a je potřeba se tam a zpět dopravit, takže pokud máte možnost, tak buďte ještě v neděli motorizovaní. Pěšáky odvezeme mikrobusem.

Cena za týden ubytování, plné penze a vyučování (případně hlídání dítěte):

Dospělý 3910 Kč

Dítě do 1 roku (= 12 měsíců) 350 Kč

Dítě 1-2 roky 760 Kč

Dítě 3-5 let 1810 Kč

Dítě 6-15 let 2860 Kč

Za závaznou považujeme přihlášku podloženou zálohou 1000 Kč připsanou na účet Dotyku 225285334/0300. Jako variabilní symbol dejte začátek rodného čísla před lomítkem nejstaršího z platících. Záloha je stejná za jednoho samostatného účastníka i za celou mnohačlennou rodinu. Záloha je nevratná, ale v případě nutnosti za sebe určitě najdete náhradníka.

Do přihlášky napište u všech účastníků jméno, příjmení, datum narození, adresu a telefon a mail, který si přejete použít pro kontakt s vámi.

Výuka předškolních dětí je pro ty, které jsou schopné vydržet bez rodičů.

Pro menší děti bude zajištěno hlídání, aby se rodiče mohli učit anglicky.

Plánujeme 2 předškolní výukové skupiny:

1/ věk 3-4 roky;

2/ věk 5-6 let včetně.

Školáci už budou ve skupince učené americkými lektory.

Za celý organizační tým se na Vás těší

Martin a Markéta Zavadilovi,

tel. 723 73 50 21 Martin, 776 245 675 Markéta,

http://dotyk.mb-net.cz, mc.ovecka@seznam.cz

a sbor Církve bratrské ve Vlašimi - Jan Lukl 608152231, jan.lukl@cb.cz

English camp - Rodinný tábor s angličtinou

23. března 2010 v 14:53 | Maji
Minulé prázdniny 2009 jsme mohli prožít týden u přehrady Trnávka na Family English campu-Rodinný anglický tábor.
Bylo nás i spolu s deseti lektory s USA kolem sto lidí. 50 dětí a 50 dospělých.
Vždy po snídani děti a dospělí odešli do svých tříd a do oběda probíhala výuka angličtiny. Nejmenší děti hlídali zkušené"chůvičky", takže i rodiče těchto malých dětí mohli relaxovat a zdokonalit svou angličtinu.
Po obědě bylo pro zájemce možné si volně konverzovat v angličtině. Odpoledne byl připraven program pro ženy na téma kosmetika a krása, vyrábění šperků. Muži si zase zastříleli ze speciálních amerických stříleček. Pro všechny pak program na téma Komunikace.
Odpoledne bylo plné aktivit, vyrábění a zábavy i pro děti. Vyráběli jsme kostýmy na karneval, malovali na trička a tašky, malovali po obličeji, procházeli pohádkovým lesem, apod. Na závěr FEC jsme se všichni zúčastnili sportovního olympijského klání s typicky ameriskými disciplínami. Atraktivní zábavou byla pro děti trampolína, na které se mnohdy vyskákaly do úplného vyčerpání, takže nebyl problém s usínánímJ.
Večery patřily dospělým. Povídalo se v angličtině i češtině. Mohli jsme lépe poznat a blíže se seznámit s životem a životním stylem našich lektorů z USA.
I letos budeme pořádat podobnou akci se stejnou skupinou amerických lektorů ve spolupráci s Církví bratrskou Mladá Boleslav. Termín 17.-24. července 2010. Viz pozvánka
 
 

Reklama